19-річна внучка Софії Ротару зустрічається з мільйонером, який входить в список Forbes

Внучка Софії Ротару і її тезка Соня Євдокименко – приваблива 19-річна дівчина, яка зовсім недавно будувала відносини з Марко Дюменіль – французьким успішним бізнесменом.

Але незабаром спільні фото пари зникли з соцмереж, а Софія опублікувала відео зі своїм новим обранцем – заможним українським підприємцем.

Євдокименко неохоче посвячує публіку в особисте життя, але недавно зробила виняток і виклала в акаунті «Інстаграм» відео, на якому невимушено прогулюється парком. Побачивши ніжні обійми і милі поцілунки, підписники дівчини зробили висновок, що молода людина – не просто друг. А трохи пізніше з’явилася інформація про особу хлопця.

Отже, новий обранець внучки відомої співачки – Денис Жаданов. Він народився на Україні, в студентські роки разом з друзями і родичами організував власну компанію і домігся небувалих успіхів, причому чесною працею. На даний момент Денис займає посаду віце-президента «Readdle» – великої фірми, що спеціалізується на розробці додатків, що має філії в Європі і США, а також працює з великими корпоративними клієнтами. У 29-річному віці Жаданов потрапив до тридцятки найбільш перспективних бізнесменів в IT-сфері за версією «Forbes».

Відомо, що Софія Євдокименко, яка вчиться в Нью-Йорку на дизайнера, проживає разом зі своїм новим бойфрендом в американській столиці, де Жаданов проводить більшу частину часу і працює. Ймовірно, саме тут пара і познайомилася, але точних даних про це немає.

Підписники Соні привітали дівчину з початком відносин і зробили чимало компліментів. Багато хто вважає, що Жаданов і Євдокименко – прекрасна гармонійна пара.

Він – цілеспрямований і сильний, а вона – жіночна і витончена. Наміри і ступінь серйозності молодих людей невідомі, але, швидше за все, Соня вже познайомила нового обранця з рідними, так як на нього підписалися всі члени сім’ї дівчини. Залишається побажати парі щастя і щиро порадіти за закоханих.