10 ознак того, що кров стала густою. Ось як перевірити свій стан

Густа кров негативно позначається на стані організму і є причиною багатьох захворювань, які потенційно небезпечні для життя. Тому важливо знати ознаки і розуміти причини загустіння, щоб уникнути ускладнень.

10 ознак того, що кров стала густою

Біль або набряк ноги

Більшість згустків крові формуються в ногах. Таким чином, завдаючи серйозні набряки й біль. У цьому випадку ваші вени почнуть збільшуватися. І оскільки м’язова область тут досить товста, згусток не покине тіло так легко.

Відчуття тепла

Якщо починаєте відчувати тепло в одному місці на вашій нозі, то можете страждати від згустків крові. Крім підвищення температури, також можете відчувати свербіж і біль в цьому районі.

Виснаження

Коли відчуваєте надмірну втому, і у вас немає вагомих причин для цього. Плюс, серце в такому випадку працює швидше і в результаті перевантажує себе.

Нерівне дихання

Якщо ваше дихання збивається, причиною цього можуть бути тромби. Згустки крові впливають на нормальну роботу легенів і серця, що в кінцевому підсумку викликає задишку.

Біль в грудях

Згустки крові можуть легко потрапити в легені. Це призводить до незвичайного болю в грудях, який поширюється в сторону.

Біль під час руху

Навіть найменші рухи можуть переміщувати тромби та викликати біль у відповідь. Найпростіші рухи, такі як нахил або чхання, перетворяться в біль, якщо діагноз — згустки крові.

Раптовий кашель

Серед багатьох симптомів згустків крові раптовий кашель без поважної причини є найсерйознішим. Якщо іноді кашляєте, знайте, що проблема може бути викликана тромбом.

Спазми

Спазми відбуваються з різних причин, і тромби є однією з них.

Біль в ногах і литках

Біль в ногах, який поширюється на ікри, ймовірно, робота згустків крові. Згустки запобігають потраплянню кисню в стопу й ікру, що викликає біль і напругу в цій області.

Інші причини

Зазвичай, коли утворюються тромби, серце б’ється швидше. Це може привести до лихоманки або запаморочення. І хоча ці свідчення зазвичай супроводжуються іншими симптомами, завжди повертайтеся до цього списку, щоб отримати чіткішу картину.