Робіть це мінімум раз в тиждень і Ваше обличчя буде виглядати на 10 років молодше!

Це те, що японські жінки знали протягом багатьох століть – цілющі переваги рису!

Застосування рисової олії, рисового порошку і рисової води на вашій шкірі може змінити текстуру і колір шкіри, тобто він може зробити шкіру гладкою і усуває темні плями. Крім того, ви можете збагатити свій раціон рисом і використовувати його антиоксидантні властивості.

Рис є багатим джерелом лінолевої кислоти і сквалену, потужного антиоксиданту, який стимулює вироблення колагену в шкірі. Це речовина, яка усуває зморшки. Крім того, сквален захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. Велика кількість вітаміну Е і гамма-орізнола присутній в рисі, а також, захищає серце і знижує рівень холестерину. Рис має дивовижний ефект омолодження шкіри й не багато людей знають про це, за винятком японців. Ми пропонуємо вам рецепт маски на основі рису, яка пом’якшує зморшки і робить вашу шкіру світлою.

Для приготування маски вам знадобиться:

– 3 столові ложки рису

– 1 столова ложка молока

– 1 столова ложка меду

Після того, як ви закип’ятите рис та відварите його, злийте воду, в якій варили рис. Додайте ложку нагрітого молока і змішайте. Після того, як ви розмішати суміш добре, додайте мед.

Нанесіть маску на чисту, суху шкіру і дайте їй висохнути. Після цього зніміть маску і вимийте обличчя водою, в якій Ви варили рис. Рисова вода має антиоксидантні і цілющі властивості, які зволожують шкіру і покращують кровообіг, усувають вікові плями і полегшать запалення.

Рисова вода дасть вам здорову, світлу і більш зволожену шкіру. Крім того, вона пропонує вам помірний захист від сонця. Виконуйте цю процедуру принаймні один раз в тиждень, якщо ви хочете відчути переваги і виглядати на десять років молодше.